تاريخ : پنج شنبه 13 تير 1392 | 9:26 | نویسنده : فرنوش |
تاريخ : پنج شنبه 13 تير 1392 | 9:24 | نویسنده : فرنوش |

راموس: رونالدو بهترین بازیکن دنیا در فصل اخیر است؛او الگوی حرفه ای گری و یک بازیکن فوق العاده است


سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، معتقد است که کریس رونالدو بهترین بازیکن فصل گذشته فوتبال دنیا بود و امیدوار است که این ستاره پرتغالی قراردادش را با این باشگاه تمدید کند.

رونالدو در 34 دیداری که فصل گذشته در لالیگا برای رئال انجام داد، 34 گل به ثمر رساند اما نتوانست مانع از قهرمانی بارسا در این رقابت ها شود.

 

قرارداد این بازیکن با رئال در سال 2015 به اتمام می رسد اما او هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده؛ این در حالی است که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، بارها تمایلش را برای انجام این کار اعلام کرده است.

 

در این بین، راموس امیدوار است که رونالدو برای مدتی طولانی در سانتیاگو برنابئو بماند.

 

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت:" او بازیکنی فوق العاده است و نمی توان به هیچ دلیلی او را سرزنش کرد. او الگوی حرفه ای گری است.

 

به نظر من، او بهترین بازیکن دنیا در فصل گذشته بود. او شایسته رسیدن به هر عنوانی است که می خواهد به آن برسد. امیدوارم مدیران باشگاه تلاش کنند تا با تمدید قراردادش، او را در رئال نگه دارند."

 

راموس که باید فصل آینده زیر نظر کارلو آنچلوتی در رئال کار کند، این مربی ایتالیایی را مورد ستایش قرار داد:" کارنامه او گویای همه چیز است زیرا او در بهترین باشگاه های دنیا، به همه افتخارات ممکن رسیده است.

 

بعضی از هم تیمی های من قبلا با او کار کرده اند و چیزهای خوب زیادی در مورد او می گویند؛ نه تنها جنبه های شخصی، بلکه در زمینه های ورزشی. امیدوارم ما هم چیزهای زیادی از او یاد بگیریم."


 

Cristiano Ronaldo and Sergio Ramos new and original way of celebrating goals, in Real Madrid 2013
تاريخ : پنج شنبه 13 تير 1392 | 9:21 | نویسنده : فرنوش |

شوچنکو:رئال و آنچلوتی برای هم ساخته شده اند؛او می خواهد کریستیانو را برای ماندن متقاعد کند


آندری شوچنکو برنده توپ طلای سال 2004 در طول دوران حضورش در میلان و چلسی زیر نظر کارلو آنچلوتی توپ زده و این سرمربی ایتالیایی را به خوبی می شناسد. او که برای تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون و تشویق نوواک جوکوویچ، دوست صمیمی اش به انگلیس سفر کرده در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه آ.اس شرکت کرده و دراین گفت و گو به تمجید از توانایی های کارلتو، سرمربی جدید تیم مادریدی پرداخته. شوچنکو به صورت دست و پاشکسته اسپانیایی صحبت می کند ولی به زبان ایتالیایی مسلط است واین گفتگو تقریبا با زبان ایتالیایی انجام شده

دراینجا می توانید گزیده ای از این گفتگو را مطالعه کنید
 
قبل از آنکه به جزئیات بپردازیم، نظرت درمورد انتقال سرمربی قدیمی ات، آنچلوتی به رئال مادرید چیست؟
 
فوق العاده است.خیلی خوب است.به نظر من این شرایط ایده الی است.چرا که کارلو انگیزه خاصی برای هدایت رئال مادرید داشت.به علاوه فکر می کنیم که تیم های محدودی هستند که به اندازه رئال مادرید، برای سبک فوتبالی وکاری کارلو مناسب و ایده آل باشند.این برای هردو طرف خوب است.انگار این دو برای هم ساخته شده باشند.آنچلوتی باعث خواهد شد که رئال فوتبال خوبی را ارائه دهد
 
او میراث مورینیو رادراختیار دارد و البته فشار زیادی برای موفقیت حس می کند.فکر می کنی که کارلو می تواند با شرایط کنار بیاید؟
 
کارلو یک مربی برنده است. این تنها چیزی است که درفوتبال به حساب می آید: برد. اصلا این بدان معنا نیست که مورینیو مربی بدی باشد.مورینیو هم یک مربی برنده است.هردوی آنها برنده هستندولی سبک کاری آنها و شخصیت هایشان با هم متفاوت است.تنها چیزی که دردنیای فوتبال مهم است، برد است. هردوی آنها بزرگ هستند.
 
بعداز خداحافظی از دنیای فوتبال، نامزد انتخابات پارلمان اوکراین شدی. می خواهی به حضور در دنیای سیاست ادامه بدهی؟
 
نه.دیگر به سیاست ادامه نمی دهم. اصلا تجربه خوبی نبود.من سرمایه گذاری مالی زیادی کردم.تلاشهای زیادی هم انجام دادم
 
با48گل در111 بازی ملی، برترین گلزن تاریخ تیم ملی اوکراین و سومین گلزن برتر رقابت های اروپایی (با 67گل) بعد از رائول (با77 گل) و اینتزاگی (با70 گل)هستی.نظرت دراین باره چیست؟ چه توصیه ای برای فرزندانت داری؟ دوست داری آنها فوتبالیست بشوند؟
 
همین طور است.چون من همیشه می دانستم که برای یک مهاجم تنها نکته مهم گلزنی است.گلها،یک مهاجم را تعریف می کنند واگر قراردادهای خوبی بایک بازیکن بسته شده و به تیمهای بزرگتر منتقل می شود،فقط به خاطر گلهای اوست.درمورد فرزندانم، من همیشه برایشان از اهمیت ورزش می گویم ولی هیچ وقت آنهارامجبور نمی کنم؛چون می دانم که این برعکس جواب می دهد.آنهاهرکاری که دوست دارند انجام می دهند.
 
دراختیار داشتن عنوان سومین گلزن برتررقابتهای اروپایی چه حسی دارد؟البته رائول درصدر این لیست است
 
من فقط می توانم ازخوبی های رائول تعریف کنم.او توانایی بازی درپستهای مختلف وزدن گلهای فراوانی را داشت وکارهای زیادی برای تیمش انجام داد.شاید من بازیکنی بودم که بیشتر تمرکزم روی نوک حمله بود و بیشترین تمرکزم برگلزنی متمرکز بود.
 
درمورد عملکرد دوستت جوکوویچ بگو
 
تنسیل ورزشی فردی است که درآن تنها یک نفر بازیکن شماره یک دنیاست. درمورد جوکوویچ وسایر تنیسورهای بزرگ، چیزی که نظرم را جلب می کند توانایی آنها برای سرعت بخشیدن به بازیشان درلحظات مهم است.
 
به رئال برگردیم.نظرت درمورد شرایط کریس چیست؟فکر می کنی که آنچلوتی او را دراختیار خواهد داشت یا کریس رئال را ترک خواهد کرد؟
مطمئنم که آنچلوتی دوست همه خواهد بود، نه فقط کریس. او تمام درها را بازخواهد کرد و به رئال هیجان خواهد داد. البته هیجان مثبت و روح تازه ای درتیم می دمد.مطمئنا او می خواهد کریستیانو را برای ماندن متقاعد کند .از سوی دیگر نمی دانم که چرا کریس می خواهد برود. وقتی کسی در رئال است، باید دراین تیم بماند.همه ما دوست داشتیم تا برای رئال مادرید بازی می کردیم.بعید می دانم او بتواند به جایگاهی بالاتر از این برسد..


 

http://u.goal.com/191500/191560_heroa.jpg
تاريخ : پنج شنبه 13 تير 1392 | 9:19 | نویسنده : فرنوش |

دفاع رونالدو از رئیس دپورتیوو


لندویرو، رئیس باشگاه دپورتیوو لاکرونیای اسپانیا روزهای خیلی سختی را پشت سرمی گذارد. شاید این سخت ترین روزهای زندگی او به عنوان رئیس باشگاه دپور باشد: تیم او اخیرا به دسته پائین تر سقوط کرده. پروسه های دادگاهی و قضایی متعددی روی میز است و برای اولین بار بخشی از هواداران دپور خواهان استعفای او هستند.

این درحالی است که لندویرو یکی از شخصیت های محبوب در میان اهالی دنیای فوتبال است.

 

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید که این روزها در بالی به سر می برد، حمایتش را از رئیس این باشگاه اسپانیایی ابراز کرده و گفت:« من از زمان بچگی اوضاع دپورتیوو لاکرونیا را دنبال می کردم و می دانم که نه این باشگاه و نه رئیس این باشگاه روزهای خوبی را پشت سرنمی گذارند.ازهمین رو می خواهم از فرصت استفاده کرده وبه اسم دنیای فوتبال از لندویرو، به خاطر آنکه باشگاه دپور را خلق کرده تشکر کنم.»

 

این ستاره پرتغالی این روزها در اندونزی است و چند روزی را به استراحت دراین کشور آسیایی پرداخته و البته به عنوان سفیر دفاع از جنگلهای مانگرو نیز دراین کشور اقدامات مفیدی انجام داده است.

 

علاوه بر کریس، پائولو فوتره هم به دفاع از رئیس دپورتیوو برخاسته:« همیشه گفته ام که لندویرو یکی از بهترین روسای تاریخ دنیای فوتبال است. دپورتیوو باشگاهی نیست که قدرتی مشابه با رئال مادرید یا بارسلونا داشته باشد. او باشگاه دپورتیوو را از هیچ پایه گذاری کرد و آن را مبدل به یکی از تیم های بزرگ اروپایی نمود. اگر لندویرو نبود، غیرممکن بود که دپورتیوو حتی بتواند با غولهایی مثل رئال یا بارسلونا رقابت کند. کارهایی او برای این باشگاه انجام داده قابل ستایش است.»


 

Cristiano Ronaldo in a Real Madrid completely white jersey and shirt, without bwin ads and sponsorships showing up, in 2013تاريخ : پنج شنبه 13 تير 1392 | 9:13 | نویسنده : فرنوش |تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 20:33 | نویسنده : فرنوش |

این مطلب رو از بخشی از مطلبی که در سایت گل اومده بود،براتون میذارم.

کریس رونالدو در مصاحبه ای که در سنگاپور داشته اینجوری صحبت میکنه که:

دلم برای فوتبال انگلستان تنگ شده.

زمانی که من در آنجا در منچستر یونایتد بودم،از بهترین زمان های دوره حرفه ی ورزشی من بود.

همه میدونن که اون باشگاهی هستش که هنوز در قلب من هست و من خیلی خیلی دلم براش تنگ شده.

اما الان زندگی من در اسپانیا،میگذره.من از بازی کردن در آنجا هم لذت میبرم.

بخشی از زندگی من اونجاست،اما کسی درباره آینده چیزی نمیدونه.

من خیلی خیلی  از بودن در لیگ اسپانیا خوشحال هستم.»

http://u.goal.com/279000/279016hp2.jpgتاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 20:31 | نویسنده : فرنوش |

این عکس رو کریس رونالدو امروز در صفحه Instagram خودش گذاشته بود و زیرش نوشته بود:

«زمان لذت بخشی رو با جواب دادن به سوالات بچه ها داشتم»تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 20:30 | نویسنده : فرنوش |

ایسکو: چیزی بزرگتر از بازی کردن برای رئال مادرید نیست

بعضی‌ از افراد در رئال مادرید می‌‌گویند:" این دو نفر به هواداران نشان می‌‌دهند که ارزش پول‌هایی‌ که برایشان پرداخت شده است را دارند."، همچنین اعتقاد دارند که باید کمی‌ برای این اتفاق صبر کرد. امیدهای زیادی است که این اتحاد تشکیل شده، قدرت جدیدی را به خط حمله رئال مادرید بدهد.

به گزارش مارکا، آمدن ایسکو قدرت بیشتر به گوش‌های رئال مادرید می‌‌دهد و حالا آنچلوتی باید راهی‌ برای بازی کردن او کنار اوزیل پیدا کند، چیزی که برنابئو خواستار دیدنش است. باشگاه شکم خود را برای قرار دادن این دو نفر در کنار هم صابون زده است و متقاعد شده اند که آنها در کنار هم بهترین نمایش را ارائه می‌‌کنند.

فصل گذشته این دو روی هم رفته 28 پاس گل داده اند( اوزیل ۲۴ و ایسکو ۴ پاس) و تقریبا به اندازه هم گل زنی‌ کرده اند( ایسکو ۱۶، اوزیل ۱۵). آمدن ایسکو نه تنها در تشکیل یک زوج قدرتمند با بازیکن آلمانی‌ کمک می‌‌کند بلکه، در زمان‌هایی که اوزیل نمی‌‌تواند در بازی شرکت کند هم به کمک آنچلوتی می‌‌آید.تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 20:26 | نویسنده : فرنوش |

http://u.goal.com/293000/293078_heroa.jpg

ایسکو، ستاره جدید رئال مادرید، در اولین کنفرانس مطبوعاتی رسمی اش پس از پیوستن به این باشگاه، حضور در رئال را اوج دوران حرفه ای هر فوتبالیسیتی دانست.

این هافبک جوان و تکنیکی که قرار است پیراهن شماره 23 رئال را به تن کند، بعد از اینکه امروز صبح در تست های پزشکی باشگاه رئال شرکت کرد، دقایقی پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او به تحسین باشگاه مادریدی پرداخت.

" اول از همه می خواهم از تلاش های رئیس فلورنتینو پرس، خانواده ام، و همین طور هواداران که از من استقبال کردند، تشکر کنم.

برای یک بازیکن چیزی بزرگتر از اینکه بازیکن رئال باشد، وجود ندارد. این نهایت دوران حرفه ای هر بازیکنی است. امیدوارم از بودن در اینجا لذت ببرم و جام های زیادی با رئال به دست بیاورم."

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال، هم با خوشامد گویی به ایسکو، گفت:" ایسکو از سایر باشگاه ها هم پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت برای رئال بازی کند.  

ایسکو به باشگاهی پیوست که با کلمه غیرممکن آشنا نیست. (خطاب به ایسکو) اینجا ورزشگاه تو و خانه توست. به رئال مادرید خوش آمدی."

ایسکو که یکی از محصولات سیستم جوانان والنسیاست، فصل گذشته در مالاگا بازی می کرد و منچسترسیتی نیز قصد به خدمت گرفتن او را داشت.(گرفته شده از کهکشانی ها)تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 20:25 | نویسنده : فرنوش |

کارانکا: کار کردن با مورینیو یک افتخار بود


مورینیو در آخرین فصل حضور در برنابئو با بازیکنان زیادی دچار مشکل شد اما کارانکا که سه سال دستیار اول او بود، کار کردن با این مربی را یک موهبت توصیف کرد

سایت گل- آیتور کارانکا، کمک مربی سابق رئال مادرید، با ستایش از مورینیو، دوره سه ساله همکاری با این مربی پرتغالی را یک افتخار دانست.

آقای خاص بعد از یک فصل پرحاشیه، به تازگی هدایت چلسی را برعهده گرفت. او در آخرین فصل حضور در برنابئو با بازیکنان زیادی دچار مشکل شد اما کارانکا که سه سال دستیار اول او بود، کار کردن با این مربی را یک موهبت توصیف کرد.

او به خبرنگاران گفت:" من کسی هستم که مورینیو را بیش از هر کس دیگری می شناسم و باید بگویم که کار کردن با او یک افتخار بود.

این باعث افتخار است که می توانم بگویم که او دوست من است. این اولین تجربه مربیگری من بود و کار کردن با او واقعا تجربه شگفت انگیزی است."

کارانکا که تا سال 2016 با رئال قرارداد دارد، پیشنهاد مورینیو برای رفتن به چلسی را نپذیرفت اما احتمالا با کادر فنی جدید رئال هم کار نخواهد کرد.
کارانکا: کار کردن با مورینیو یک افتخار بود
 


تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 19:16 | نویسنده : فرنوش |
زیدان و پشت سر گذاشتن آخرین امتحان مربیگری

او که دو سال قبل پست مدیریت ورزشی رئال را ترک کرد تا خود را برای مربیگری آماده کند، فصل آینده به عنوان دستیار کارلو آنچلوتی روی نیمکت کهکشانی ها خواهد نشست.

سایت گل- زین الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه، آخرین امتحان مربیگری اش پیش از نشستن روی نیمکت رئال را سپری کرد.

او که دو سال قبل پست مدیریت ورزشی رئال را ترک کرد تا خود را برای مربیگری آماده کند، فصل آینده به عنوان دستیار کارلو آنچلوتی روی نیمکت کهکشانی ها خواهد نشست.

البته او در این مدت همه چیز را به قضا و قدر واگذار نکرد و در انتظار دریافت پیشنهاد سرمربی سابقش در یوونتوس نماند.؛ بلکه با سپری کردن دوره های مربیگری مختلف، خود را برای مرحله جدیدی از دوران حرفه ای، آماده کرد.

او که در همین ماه، دوره ای را در پاریس پشت سر گذاشت، روز گذشته آخرین امتحانش را نیز داد تا اکنون برای نشستن روی نیمکت معروف ترین باشگاه دنیا آماده باشد.

اکنون او باید چیزهایی که یاد گرفته را در تمرینات رئال به اجرا بگذارد. البته با توجه به کارنامه او، رئالی ها می توانند کاملا به داشتن یک کمک مربی خوب امیدوار باشند. او نه تنها خود در بالاترین سطح بازی کرده بلکه همه مراحل مربیگری را نیز پشت سر گذاشته است. باید دید زوج او و آنچلوتی می تواند از زوج مورینیو- کارانکا موفق تر باشند یا نه؟

http://u.goal.com/291400/291479_heroa.jpg


تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 19:15 | نویسنده : فرنوش |

می خواهم با آنچلوتی کار کنم


کاکا، ستاره رئال و تیم ملی برزیل، اظهار امیدواری کرد که برای رقابت های جام جهانی به تیم ملی کشورش دعوت شود.

مرد سال سابق فوتبال دنیا در چند فصل اخیر نمایش های چندان خوبی در رئال نداشته و فرصت کمی برای بازی در ترکیب سلسائو پیدا کرد. او رقابت های جام کنفدراسیون ها را هم از دست داد اما اظهار امیدواری کرد که زیر نظر کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال، به روزهای خوبش برگردد و در فهرست اسکولاری برای جام جهانی برزیل جای بگیرد.

او که برای حضور در یک دیدار خیریه بسکتبال که توسط یائو مینگ، بسکتبالیست سرشناس چینی ترتیب داده شده، به پکن سفر کرده، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من بازی برزیل –اسپانیا را در پرواز دوبی دیدم. بازیکنان برزیل خیلی خوب کار کردند و به آنها تبریک می گویم.

هنوز یک سال تا جام جهانی 2014 باقی مانده و من واقعا امیدوارم که در این رقابت ها حضور داشته باشم. امیدوارم طرفداران چینی زیادی را آنجا ببینم. من خاطرات خیلی خوبی از آنها دارم.

چین در جام جهانی حضور ندارد؟ واقعا؟ (خنده)

من با رئال قرارداد دارم و ما حالا یک مربی جدید داریم. من رابطه خوبی با آنچلوتی دارم ومی خواهم بمانم.

بازگشت به لیگ برزیل؟ نه در حال حاضر. شاید در آینده این اتفاق بیفتد."

کاکا: بازگشت به لیگ برزیل؟ نه، می خواهم با آنچلوتی کار کنم

 


ممنون کاکا خیلی وفاداریتاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 19:13 | نویسنده : فرنوش |

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه تاتنهام این روزها به شدت زیر ذره بین سران رئال مادرید قرار دارد و مسئولان این باشگاه خواهان آن هستند تا تحت هرشرایطی این بازیکن جوان را به تیمشان بیاورند.

بیل در گفت و گو با مجله اسکوایر به تمجید از رقابت های لالیگا و فوتبال اسپانیا پرداخته و گفته:« فوتبال اسپانیا بهترین فوتبالی است که دیده ام. قطعا دوست دارم که در آینده حضور در لیگ های  دیگر را تجربه کنم.»

بیل در بخش دیگری از صحبت هایش گفته:« لیگ اسپانیا را به سایر لیگ ها ترجیح می دهم. لالیگا لیگی تکنیکی است و تیم های حاضر دراین لیگ خیلی خوب به حفظ توپ می پردازند. من درگذشته با پیراهن تاتنهام  مقابل تیم های اسپانیایی متعددی قرار گرفته ام و آنها همیشه کار را برای ما سخت کرده اند. فوتبال اسپانیا، بهترین فوتبالی است که من دیده ام.»

او در مورد احتمال انتقالش به لیگ های دیگر گفت:« من دوست دارم که در آینده لیگ های دیگر را امتحان کنم. هر بازیکنی تلاش می کند که به بالاترین جایگاه ممکن رسیده و مسائل مختلف را تجربه کند

fotonتاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 16:24 | نویسنده : فرنوش |
تلاش دوباره رئال برای گوندوعان


 

رئال مادرید به دنبال گوندوغان است. بازیکن بورسیا دورتمند یکی‌ از یاران اصلی‌ این تیم است و آوردنش آنچنان کار آسانی‌ نیست.

 برادر این هافبک ، ۲۲ جون به مادرید رفته بود و شرایط انتقال این بازیکن را برای رفتنش به مادرید بررسی‌ کرده بود. رئال مادرید اولین جواب نه‌ را از دورتمند شنیده بود اما توافق صورت گرفته با باشگاه دورتموند شامل منتقل نشدن این هافبک به باشگاه دیگر در این تابستان است. پس از رفتن گوتزه و احتمال انتقال لواندوسکی، یورگن کلوپ به هیچ عنوان دوست ندارد که یکی‌ از بهترین بازیکنانش را از دست بدهد.

با این حال حتی اگر دورتمند کاملا با این انتقال مخالف باشد به این معنی نیست که این هافبک تابستان آینده نمی‌‌تواند به برنابئو بیاید. باشگاه قصد خرید وی را دارد و به نظر می‌‌رسد وی جانشین ژابی آلونسو خواهد بود.تاريخ : چهار شنبه 12 تير 1392 | 15:38 | نویسنده : فرنوش |
صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد
.: Weblog Themes By VatanSkin :.