واکنش ها به قرعه کشی لیگ قهرمانان
 

واکنش‌ها به قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا

واکنش به آیین قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا متفاوت بود اما یک نکته را همه تیم ها بیان کردند و آن اینکه بازی در چنین رقابتی اصلا آسان نیست.

 

 آیین قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و 32 تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند.

 

مربیان،بازیکنان و مسئولان تیم های راه یافته با این مرحله واکنش های متفاوتی نسبت به این قرعه کشی داشتند.

 

*گروه یک : منچستر یوناتید،شاختار دونتسک، بایرلورکوزن، رئال سوسیداد

 

جان الکساندر مدیر باشگاه منچستر یونایتد گفت: در گروه جالبی قرار گرفته ایم. رفتن به ورزشگاه شاختار برای هر کسی هیجان انگیز خواهد بود. در آنجا فضای خاصی بر ورزشگاه حاکم است. شاختار در ورزشگاه خانگی خود نتایج خوبی کسب کرده و آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذاشته است. برای پیروزی برابر این تیم نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

 

*گروه 2: رئال مادرید،یوونتوس،گالاتسرای، کوپنهاگن

 

بوتراگینو مدیر بخش فوتبال رئال مادرید گفت: لیگ قهرمانان اروپا رقابتی هیجان انگیز است. در گروه متعادلی قرار گرفته ایم. کسی نمی تواند با اعتماد به نفس از صعود و پیروزی خود سخن گوید. بازیهای سختی درپیش رو داریم و هیجان در انتظار ما است.

 

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس هم اینگونه واکنش نشان داد: در گروه سختی قرار گرفته ایم. دیدارهای هیجان انگیزی پیش رو داریم. رئال یکی از نامزدهای اصلی کسب عنوان قهرمانی است و رقیبی قدیمی برای یوونتوس به شمار می آید. قرار گرفتن برابر تیمی با قدمت رئال انگیزه زیادی به هر تیمی می دهد.گالاتاسرای هم در ورزشگاه خانگی خود توانایی های زیادی دارد. درباره کوپنهاگن هم باید بگویم که شناخت خوبی از فوتبال دانمارک دارم. باید خود را آماده دیدار برابر کوپنهاگن کنیم. به خوبی می دانیم که کار سختی پیش رو داریم. اما یوونتوس تیم با تجربه ای است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای ما رویا شده است؛ رویایی که باید به آن جامه عمل بپوشانیم

 

توماس دیلانی هافبک کوپنهاگن نیز در این رابطه می‌گوید: می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا نتایج خوبی کسب کنیم. این هدف ما است و برای دستیابی به آن نهایت تلاش خود را خواهیم کرد. باید در ورزشگاه خانگی خود امتیازات لازم را جمع کنیم. کار سختی پیش رو داریم. بازی کردن برابر تیم بزرگی چون رئال مادرید اصلا آسان نیست.

 

*گروه 3: بنفیکا،پاری سن ژرمن، المپیاکوس،آندرلخت

 

ماتودی هافبک پاری سن ژرمن: قرعه مناسبی به ما افتاد. لیگ قهرمان اروپا رقابتی بی نظیر است و باید در آن با نهایت تمرکز و هوشیاری به میدان رفت.

 

* گروه 4 : بایرن‌مونیخ ، زسکا‌مسکو، منچستر‌سیتی، ویکتوریا‌پلژن

 

کارل هاینس رومنیگه، رییس اجرایی بایرن: باید با احترام برای تمام تیم ها و نهایت تمرکز پای به میدان رقابت گذاشت. نباید هیچ تیمی را دسته کم گرفت. صعود به مرحله بعد اصلا تضمین شده نیست. در گام نخست می خواهیم از گروه خود صعود کنیم. هنوز زود است درباره شانس های قهرمانی سخن گویم.

 

کومپانی، کاپیتان منچستر سیتی: قرعه هیجان انگیزی است. سال بزرگ و سختی را در پیش رو داریم

 

*گروه 5: چلسی ، شالکه، بازل، استوا‌بخارست

 

ینس کیلر، سرمربی شالکه: گروه جالب و هیجان انگیزی داریم. توانایی رقابت با تمام تیم ها از جمله چلسی که بیشترین شانس را برای صعود دارد داریم. بازل در این چند سال اخیر ثابت کرده که توانایی رقابت با تیم های بزرگ در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. کار سختی پیش رو داریم. برای این باورم که تمام تیم های که به مرحله گروهی صعود می کنند این شانس را دارند که به دور بعد هم راه یابند.

 

لورنتینو سرمربی استیوا بوخارست هم گفت: شانس صعود به مرحله بعد را داریم. به خوبی با تیم های این گروه آشنا هستم. با چلسی در یک هشتم نهایی روبر شده ایم. با بازل هم در دو بازی دوستانه در تابستان 2012 و زمستان 2013 بازی کرده ایم. شالکه هم در لیگی بازی می کند که بازیهای آن را از تلویزیون دنبال می کنم.

 

*گروه 6: آرسنال ، مارسی ، بوروسیا‌دورتموند، ناپولی

 

رافا بنیتس، سرمربی ناپولی: وقتی درباره لیگ قهرمانان اروپا صحبت می کنیم باید این نکته را به خوبی بدانیم که تمام گروه ها سخت هستند. گروه ما یکی از متعادل ترین گروه ها است. بدون شک رقابت سختی پیش رو داریم چرا که باید برابر تیم های بزرگی به میدان رویم. چالش بزرگی پیش رو داریم. دورتموند فصل گذشته به فینال راه یافت و نشان داد که تیم شایسته ای است. شاگردان یورگن کلوپ بازیهای زیبایی را به نمایش می گذارند.

 

او افزود: با آرسنال در ورزشگاه امارات بازی کرده ایم و شناخت خوبی از این تیم داریم. آنها مربی بزرگ و باتجربه ای در اختیار دارند. درباره مارسی هم باید بگویم زمانی که هدایت والنسیا را برعهده داشتم مقابل این تیم صف آرایی کرده ایم.بازی در ورزشگاه خانگی این تیم اصلا آسان نیست. آنها تماشاگرانی دارند که با نهایت هیجان و انرژی از تیم محبوب خود حمایت می کنند.

 

یورگن کلوپ،سرمربی دورتموند: گروه جالب و همسانی داریم. در این گروه چهار تیم حضور دارند که همه آنها توانایی صعود به مرحله بعد را دارند. باید برای پیروز شدن برابر آرسنال و مارسی نهایت تلاش خود را به کار گیریم. برابر ناپولی به میدان نرفته ایم اما احساس می کنم فضای خاصی در ورزشگاه خانگی این تیم وجود دارد.

 

ژوزه انگو، مدیر بخش فوتبال مارسی: لذت،هیجان و سختی در انتظار ما است. تلاش خواهیم کرد که حریف دست و پا بسته ای برای دیگر تیم ها نباشیم و برای آنها دردسرساز ظاهر شویم. نمی توانم بگویم که کار راحتی پیش رو داریم. در گروه سختی قرار گرفته ایم و برای صعود نیازمند تلاش و تمرکز بالا هستیم.

 

*گروه 7: پورتو ، آتلتیکو‌مادرید، زنیت ، استراوین

 

نیناد پلیچا مربی استراوین: دوست داشتم با یک تیم اسپانیایی هم‌گروه شویم که خوشبختانه اینگونه هم شد و با اتلتیکو مادرید هم گروه شدیم.

 

*گروه 8: بارسلونا ، میلان، آژاکس، سلتیک‌گلاسکو

 

لیونل مسی،مهاجم بارسلونا: هیچ گروه آسانی در لیگ قهرمانان اروپا وجود ندارد. برابر میلان و سلتیک به میدان رفته ایم. گروه جالبی داریم.

 

لنون،سرمربی سلتیک: بدترین قرعه ممکن به ما افتاد اما از نظر هیجان بهترین قرعه را داریم. دیدارهای سخت و سراسر هیجانی را پیش رو داریم. در این گروه سه تیم بزرگ با تجربه زیاد در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند. برای صعود از این گروه کار سختی پیش رو داریم. دیدار با بارسلونا هیجان انگیز اما سخت خواهد بود.

 

فرانک دی بویر، سرمربی آژاکس: از این قرعه راضی هستم. با تیم های سرشناس و بسیار خوبی هم گروه شده ایم. پیش از این برابر بارسلونا بازی نکرده ام. دیدار جالب و هیجان انگیزی خواهد بود.

 

اومبرتو گاندینی نائب رییس میلان: قبل از قرعه کشی کنار ساندرو راسل رییس باشگاه بارسلونا نشسته بودم. او گفت که میلان و بارسلونا بازهم هم گروه خواهند شد که اینگونه هم شد. هم تیم های این گروه شناخته شده هستند و بعضی از آنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده اند. رقابت سختی پیش رو داریم.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:تاريخ : جمعه 8 شهريور 1392 | 11:30 | نویسنده : فرنوش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.